Stravné platíme na 1 měsíc dopředu povolením k inkasu z účtu.

Přihlášky ke stravování jsou k dispozici u vedoucí školní jídelny, vyplňte včetně čísla Vašeho bankovního účtu, na kterém budete mít zřízeno "povolení k inkasu"  a nastaven dostatečně vysoký finanční limit(pro dítě postačí limit 600,-). Nezadávejte žádné symboly. Zřizujete-li povolení inkasa přes internet, doložte výpis o zřízení, můžete poslat e-mailem. Klienti České spořitelny zadávají povolení k inkasu ve prospěch účtu č. 100066971/0800. Klienti ostatních bank zadávají povolení k inkasu ve prospěch účtu č. 4934791/0100.

Stravné na září 2015 bude staženo k 20. srpnu 2015.

Čip ke stravování si mohou noví strávníci vyzvednout u ved. školní jídelny poslední pracovní týden v srpnu. Záloha za čip 100 Kč/ks.

V hotovosti se stravné nevybírá.

S případnými dotazy se obracejte na vedoucí školní jídelny (i v případě, že nemáte žádný účet)
Žaneta Sobelová, tel. 596 312 003, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.