Pondělí

9. 12.

pat a mat

 

Polévka

 

Kotlík Baby Jagy (gulášová, chléb)

1(pšen.žito)9

 

Menu 1

Těstoviny Pata a Mata   (těstoviny s hlávkovým zelím a krůtím masem)

1(pšen.)

 

Menu 2

 

 

 

Nápoj

 

Čaj ovocný slazený /neslazený / Voda

 

Úterý

10. 12.

pandruhola

 

Polévka

 

Šíleně smutné princezny (s kapáním)

1(pšen)3,7,9

 

Menu 1

Pandrholovo prasátko, knedlík od Perinbáby

(vepřové na paprice)

1(pšen.)3,7,9

 

Menu 2

 

 

 

Nápoj

 

Džus / Voda s citrónem / Voda

 

Středa

11. 12.

pepeknam

 

 

Polévka

 

Pepka námořníka (špenátová)

1(pšen.)7,9

 

Menu 1

Pochoutka Dědečka hříbečka

(kuřecí na houbách, rýže s opečenou cibulkou)

1(pšen)9

 

Menu 2

 

 

 

Nápoj

 

Čaj ovocný slazený / neslazený / Voda

 

Čtvrtek  

12. 12.

certivce

 

 

Polévka

 

Popelčina (hrstková)

1(pšen.)7,9

 

Menu 1

Zlatá rybka (rybí filé v zakysané smetaně), brambory všemi mastmi maštěné,

salát z pohádky O veliké řepě

1(pšen.)4,7

 

Menu 2

Čertovi rarášci s Krtečkovými bramborami (čevabčiči s bramb.kaší),

salát z pohádky O veliké řepě

1(pšen),3,7

 

Nápoj

 

Bílá káva / Džus / Voda

 

1(pšen),7

Pátek

13. 12.

snhurka

 

Polévka 

 

Myšky Hryzalky (bramborová se sýrem)

1(pšen.),7,9

 

Menu 1

Hrnečku vař! (krupicová kaše s kakaem), Sněhurčino jablíčko

 

1(krupice),7

 

Menu 2

Marfušino stehýnko, Sněhurčino jablíčko
(kuřecí stehno s rýží a oblohou)

1(pšen.)7,9

 

Nápoj

 

Ochucené mléko / Džus / Voda

7

 

Ved. kuchařka:      Růžena Škripková,      Ved. ŠJ:    Žaneta Valošková

                Jídelní lístek

        Denně je k dispozici neslazený nápoj

 

 

Pondělí  

2. 12.

 

 

Polévka  

 

Vločková s bramborem

1(pšen)7,9

 

Menu 1

 

Vejce vařené, čočka na kyselo, chléb, okurek

1(pšen.žito)3,7

 

Menu 2

 

 

 

Nápoj

 

Džus / Voda s citrónem / Voda

 

 

 

Úterý

3. 12.

 

Polévka

 

Rajská s tarhoňou

1(pšen)7,9

 

Menu 1

Kuřecí řízek smažený, bramborová kaše, salát ledový  

1(pšen)3,7

 

Menu 2

Květák s vejci jako mozeček, brambor, salát ledový

1(pšen)3,7

 

Nápoj

 

Čaj ovocný slazený / neslazený / Voda

 

 

 

Středa

4. 12.

 

 

Polévka

 

Zeleninová

1(pšen)7,9

 

Menu 1

 

Segedínský guláš, knedlík, Ovoce

1(pšen)3,7,10

 

Menu 2

 

Bramborové šišky s perníkem, Ovoce

1(pšen),7

 

Nápoj

 

Ochucené mléko / Džus / Voda

7

 

 

Čtvrtek

5. 12.

 

 

Polévka

 

Brokolicová

1(pšen)7,9

 

Menu 1

Rybí filé se sýrem, brambor, obloha zelná s koprem

1(pšen)4,7

 

Menu 2

 

Pizza se šunkou, sýrem a kukuřicí

1(pšen),7

 

Nápoj

 

Čaj ovocný slazený / neslazený / Voda

 

 

 

Pátek

6. 12.

 

 

Polévka

 

Kulajda

1(pšen)3,7,9

 

Menu 1

 

Srbské drůbeží rizoto, okurek

7,9

 

Menu 2

 

 

 

Nápoj

 

Džus / Voda s citrónem / Voda

 

 

Ved. ŠJ:        Žaneta Valošková     Hl. kuchařka:  Růžena Škripková