ČERVEN 2017

TŘÍDNÍ VÝLET 6.B
Minulý týden si to naše třída opravdu užila, v úterý 6. 6. jsme se všichni sešli na nádraží a už se těšili na úžasný den. A jaký byl? Podívejte se viz. FOTO.

6.B - výlet
6.B - výlet 6.B - výlet

HODINA FYZIKY
Ve středu jsme měli netradiční hodinu fyziky, zopakovali jsme si měření času formou praktických úkolů.
Nejdříve jsme meřili dobu rotace mince a to 10x a pak počítali aritmetický průměr době rotace mince.
A potom jsme měřili tepovou frekvenci, kterou jsme zvyšovali děláním dřepů.
A jak to dětem šlo? Viz. FOTO. Bylo to fajn a opravdu jsme si to užili.

6.B - hodin...
6.B - hodina fyziky 6.B - hodina fyziky

DUBEN A KVĚTEN

Během dubna byl velký shon, velmi často se nacvičovalo na Akademii školy, ale mezitím byl samozřejmě čas i na jiné aktivitky: Jarní tvoření ve školní jídelně, natáčení Videoklipu, Velikonoce - i ve škole jsme některé holky vyšlehali.
LINDUP

V měsíci květnu proběhla jízda zručnosti, byli jsme na vycházce a poznávali kytičky a stromy.
Pak jsme se byli podívat na představení v ZUŠ "Ztraceni v čase", kde vystupovali žáci naší třídy, byli skvělí :-)
Proběhlo focení tříd a poslední den v květnu jsme navštívili Svět Techniky v Ostravě, kde si pro nás animátoři připravili téma "Šifrování", bylo opravdu super :-)

6.B 6.B

A co nás čeká v červnu? No přece třídní výlet, už se moc všichni těšíme. žáci 6.B

ÚNOR A BŘEZEN

6.B 6.B

Měsíc leden nám uběhl velmi rychle, psali jsme písemky, bojovali s virózami a nacvičovali
na Akademii, vytvářeli kulisy ... A je tu první vysvědčení za 1. pololetí :-)

V prosinci naše třída pracovala na přání škole k 50. výročí a moc se jí to opravdu povedlo.
Posuďte :-)

VÁNOČNÍ VÍDEŇ

Polovina naší třídy se rozhodla navštívit Vánoční Vídeň a opravdu si to skvěle užili.
Už se moc těšíme na další společnou akci :-)

Knihovnická lekce POVĚSTI Z KARVINSKA
Preventivní beseda HAŠIČI

Preventivní beseda: HASIČI

Dnes 18. října zúčastnila naše třída preventivního programu "Hasiči a jejich různorodá činnost". Vyzkoušeli jsme si, jak zavolat na linku tísňového volání. Dnes už víme, jaké informace je třeba sdělit při nahlášení dopravní nehody nebo jiné závažné události.

žáci 6.B

DRŽÍME POSPOLU
Sbíráme KAŠTANY - Hurá máme 4. místo :-)

Září