Minulý týden se naši žáci zúčastnili městského kola ve skoku vysokém. Za dívky nás reprezentovaly tyto žákyně: Nikol Gelatková, Kateřina Paluvová, Andrea Vlková, Miluše Zimová, Markéta Lakomá a Klaudie Dudková. Družstvo chlapců nastoupilo ve složení: David Habrda, Alex Švec, Lukáš Sušila, Filip Valentíny a Jiří Boháč. Na krásném třetím místě se v nižší kategorii umístil David Habrda ze 7.A s výkonem 135 cm. Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci a blahopřejeme k 3. místu.

vyska1

Filip Valentíny

Jako každoročně se i letos naši žáci zapojili do sběrové soutěže kaštanů a žaludů. Celkem nasbírali 227 kg. Všem, kteří se zapojili, děkujeme.

Výsledky po jednotlivých třídách:

3.A  80  1.
 5.A  42  2.
 1.A  35  3.
 6.A  29  4.
 7.A  20  5.
 4.A  16  6.
 2.A  13  7.

Jako každoročně i letos podpořme charitativní akci pro dětskou hematoonkologii v Praze Motole. Jak? Stačí vyrobit jakoukoliv vánoční ozdobu, kterou zpříjemníte pobyt dětem v nemocnici. Ozdoby budeme vyrábět ve škole, popř. můžete i s rodiči, či prarodiči doma. Vše vyrobené splečně zabalíme a odešleme 15. 11. 2018 do Davony, která se pak postará o výzdobu. Předem děkujeme za spolupráci.

Více informací a inspirací najdete na stránkách Davony: Kreativní akce pro Motol 2018

Vnoce Motol 2018