Nedělní zápas druhé ligy basketbalistů mezi Karvinou a brněnským Podolím zůstal nedohrán. V poločasové rozcvičce totiž při smečování do koše došlo k ulomení šroubu konstrukce jištění na koši, a protože nejsme v NBA nebo jiné vyspělé soutěži, kde by se nová deska s košem namontovala během pár minut, nemohlo se utkání dohrát.

"V poločase jsme prohrávali o deset bodů, bylo to celkem hektické," připustil Roman Hamrus.

Jak vše dopadne, na to si musí oba celky i karvinští činovníci počkat. "V úvahu připadá bohužel kontumace, ale i opakování zápasu, to by pro nás samozřejmě byla lepší varianta," přiznal Hamrus.

Vzhledem k tomu, že celá věc byla neúmyslná a také trenér hostí se tvářil s pochopením, bylo by asi korektní zápas opakovat. "Rozhodne se na STK v Praze, rozhodčí tam hned volali a zápas zatím ukončili bez výsledku", informoval Hamrus.