Dne 21. 5. 2019 bojovali naši žáci na jazykové soutěži "Jazyky hrou" v Havířově opravdu jako draci a i když nestáli na bedně vítězů, podařil se jim vynikající výsledek.

• V anglickém jazyce nás reprezentovali Kateřina Toráčová a Monika Jančová z 9.B a z 27 týmů obsadili 20. místo.
  • V německém jazyce se umístili Natálie Šafránková a Aleš Urbánek  z 8.B z 18 týmů na bramborovém místečku tedy 4., uteklo jim to pouze o jeden a půl bodíku.
  • V ruském jazyce jsme měli zastoupení dvou dvojic - Nikol Luknárové a Michala Juraszka a Patrika Ducha a Vojtěcha Luzara, druhá dvojice se umístila  z 18 týmů na 13 místě.

Všem žákům moc gratulujeme :-) a těšíme se na další ročník této soutěže. Výsledkové listiny jsou k nahlédnutí zde!

Ve středu 15.5. vyrazili naši žáci do Bohumína, kde reprezentovali Karvinou v okresním kole dopravní soutěže mladých cyklistů v obou kategoriích. Utkali se tam s výherci z ostatních měst okresu Karviná.

Počasí nám příliš nepřálo, ale i přes těžké podmínky se žákům starší kategorie povedlo vybojovat krásné  3.místo a Lukáši Sušilovi 2.místo v jednotlivcích. Gratulujeme.

okres1

Ve středu 24.4. 2019 se již tradičně na naší škole konala Dopravní soutěž mladých cyklistů - jízda zručnosti.

Počasí nám přálo, a tak si žáci 4.- 9.ročníků s chutí vyzkoušeli jízdu zručnosti. Museli na kole zvládnout projet brankou, kolejnicí, převést pohárek s vodou, projet slalom, podjet branku a přesně zastavit na metě. Nebyla to žádná legrace, bylo i několik karambolů, ale nakonec to všichni zvládli s úsměvem. Již dříve si všichni žáci vyzkoušeli testy z dopravní výchovy. A jak vše dopadlo, na to se můžete podívat níže.

Výsledky školního kola dopravní soutěže 2018/2019 - Mladší kategorie (žáci 4.-6.ročníku)