Ve dnech 25.5.-26.5.  vyrazili vítězové okresního kola reprezentovat okres Karviná na dvoudenní soutěž mladých cyklistů, která se konala v autokempu ve Frenštátě pod Radhoštěm. Žáci si ověřili své znalosti a schopnosti v obrovské konkurenci ostatních vítězných družstev, a i když se jim nepovedlo umístit se na stupních vítězů, soutěž si pořádně užili, navázali nová přátelství a nasbírali plno nových zkušeností. A co vše museli zvládnout, dokumentují  následující fotografie. A kdo byl členem družstva? Žáci 5.A- Maruška Ferencová, Kačenka Gehri, Ondra Siuda a Lukáš Sušila. Doprovod p. uč. Šrubařová

Krajské kol...
Krajské kolo dopravní soutěže Krajské kolo dopravní soutěže

Statutární město Karviná zastoupené Odborem rozvoje Magistrátu města Karviné, vyhlásilo ve školním roce 2016/2017 výtvarnou soutěž BESIP „Děti , pozor, červená““ na téma Dopravní prostředky, které nám pomáhají.

Autorům ohodnocených prací budou předány věcné odměny na slavnostní vernisáži, která se uskuteční dne 21. 6. 2017 v 16:30 hodin ve foyer Městského domu kultury v Karviné – Novém Městě.  Výstava bude umístěna ve foyer Městského domu kultury v Karviné-Novém Městě do 31. 7. 2017.

Ocenění žáci naší školy:

Tereza Serišová (8.B), Kateřina Paluvová (5.A), Daniela Valentíny, (3.A) a Pham Anh Dung (MŠ).

Gratulujeme!

Ve čtvrtek 11. 5. 2017 se naši žáci již tradičně zúčastnili dopravní soutěže mladých cyklistů, kde se utkali s žáky ostatních karvinských škol.

A jak se již stalo tradicí, opět se jim zadařilo a v obou kategoriích obsadili krásné 1. místo. A aby toho nebylo málo jako jednotlivci obsadili v kategorii mladších žáků 1. - 3. místo  a v kategorii starších žáků 3. místo. Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v okresním kole.

Dopravní soutěž Dopravní soutěž

Ve čtvrtek 18. 5. vyrazili naši žáci do Bohumína, kde reprezentovali Karvinou v okresním kole dopravní soutěže mladých cyklistů. Utkali se tam s výherci z ostatních měst okresu Karviná. A svými výkony si vybojovali ve starší kategorii krásné 3. místo a v mladší kategorii dokonce 1. místo. Navíc Ondřej Siuda obsadil 1. místo v mladší kategorii. Družstvo mladších žáků postupuje do krajského kola, které se koná příští týden ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Siuda Ondřej

Habrda David

Vlk Dalibor

Okresní ko...
Okresní  kolo dopravní soutěže Okresní  kolo dopravní soutěže

Dne 10. 5. 2017 bojovali naši žáci na jazykové soutěži "Jazyky hrou" v Havířově opravdu jako draci a i když nestáli na bedně vítězů, podařil se jim vynikající výsledek.

• V anglickém jazyce nás reprezentovali Jana Gančarčíková a Petr Zvoníček z 9.A a z 31 týmů obsadili nádherné 7. místo.
  • V německém jazyce se umístili Michaela Pištěláková a Vojtěch Slíva z 9.A z 18 týmů na bramborovém místečku tedy 4., uteklo jim to pouze o jeden bodík.
  • A i v ruském jazyce bylo naše umístění velmi dobré, žáci Markéta Šokalová a Štěpán Bartoš z 9.B ze 17 týmů byli nakonec v umístění uprostřed.

Všem žákům moc gratulujeme :-) a těšíme se na další ročník této soutěže. Výsledkové listiny jsou k nahlédnutí – zde!