Bylo 22. března 2016 odpoledne. Kdo chtěl, mohl si přijít zahrát do školy PIŠKVORKY. Soutěžících se sešlo 10 a hrálo se systémem každý s každým na tři vítězné zápasy. Kostičkované papíry se zaplňovaly křížky a kolečky, kdo měl pět v řadě, vyhrál. Děti prožily báječné odpoledne ve škole a užily si spoustu legrace, neboť používaly při hře taktiku mluveného slova. A ten, kdo hraje piškvorky, moc dobře ví, co to znamená.

A kdo si přišel piškvorky zahrát?

Martin Jastrzembski (5.B), Filip Valentíny (5.B), Šárka Bajgerová (5.B), Eva Betáková (6.B), Monika Jančová (6.B), Miloslava Zimová (6.B), Kristián Kováč (8.B), Zdeněk Zima (8.B) , Petr Karol (8.B) a Štěpán Bartoš (8.B)

A kdo zvítězil?

Štěpán Bartoš – 1. místo; Zdeněk Zima – 2. místo; Miloslava Zimová – 3. místo

 

Tři nejlepší „piškvorkáři“ obdrželi diplomy a ceny, všichni si pochutnali na sladkosti a těší se na další piškvorkový turnaj v příštím školním roce.

Vítězům gratulujeme a ostatním děkujeme za účast v soutěži. 

Ing. Monika Brandlová

Soutěž v piškvo...
Soutěž v piškvorkách Soutěž v piškvorkách