Blahopřejeme Štěpánovi Bartošovi z 8. B třídy za krásné umístění ve finálovém celostátním kole matematické soutěže PANGEA, které se konalo dne 6. května 2016 v Praze. Štěpán se společně se čtyřmi soutěžícími, kteří dosáhli stejného počtu bodů, dělí o 24. – 28. místo.

Žák naší školy dosáhl velkého úspěchu už tím, že postoupil ze školního kola do finálového a svou radost z úspěchu zdvojnásobil svými výsledky v Praze, neboť stejného výsledků dosáhl i v loňském školním roce. Ke gratulaci se připojil i ředitel školy, Mgr. Roman Hamrus, který Štěpánovi potřásl rukou, pochválil ho za vynikající výsledky, kterých dosahuje ve veškerých matematických soutěžích, předal mu čokoládové sladkosti a popřál hodně úspěchů do příštího školního roku. Ke gratulaci se připojují i všichni pedagogové školy.

Finálový den v Praze – videa

Ing. Monika Brandlová

Matematická sou...
Matematická soutěž v Praze Matematická soutěž v Praze