V letošním ročníku soutěže o nejkrásnější fotografii z prázdnin rozhodovali hlasováním o vítězných fotografiích členové žákovského parlamentu. Všechny fotografie, zobrazující rozličné zážitky z prázdnin žáků naší školy, byly hezké, originální, a proto určit vítěze nebylo vůbec snadné. Jak nakonec celé hlasování dopadlo?

Nejvíce se líbila fotografie sourozenců Kristýnky a Martínka Němečkových (1.A, 2.A), kteří si užívali projížďku na šlapadle po vodní nádrži Rozkoš ve Východních Čechách, během které jich doprovázela fenka belgického ovčáka Carol. Tato fotografie získala nejvíce hlasů a umístila se na prvním místě.

Druhé místo v soutěži obsadila fotografie s Leničkou Juříčkovou (3.A) s motem: „Tady hlídám já“.

Třetí místo patří fotografii s Michaelkou Meisnerovou, která si v létě pochutnala na zmrzlinovém sněhulákovi.

Vítězové soutěže byli obdarováni sladkostmi a psacími potřebami. Ostatním soutěžícím děkujeme za zaslání fotografií do soutěže a nevěste hlavu, třeba v příštím školním roce to budete zrovna vy, co se svou fotografií vyhrajete. 

Foto z prázdnin...
Foto z prázdnin 2016 Foto z prázdnin 2016

Ing. Monika Brandlová