Skvělé 23. místo v kraji v matematické soutěži PANGEA

Skvělé 23. místo z 788 účastníku v rámci Moravskoslezského kraje a zároveň 259. místo z 9025 počtářů v České republice získala Andrea Vlková žákyně 7. A v matematické soutěži PANGEA.

Soutěž se konala na naší škole 22. února a 1.dubna jsme se dozvěděli toužebně očekávané hodnocení znalostí našich žáků. Celkem se soutěže zúčastnilo 38 žáků z nichž nejmladší účastníci byli žáci 4. třídy. Soutěžní úlohy žáci řešili v online verzi na počítačích.

A jak to vše dopadlo?  Na medailových pozicích se umístili tito žáci:

4.ročník

1. Tereza Szotková
  2. Martin Němeček

5.ročník

1.Tomáš Palián

1. Anna Ferencová
  2. Tomáš Mihalík

6.ročník

1. David Laštuvička, Alexanadra Serišová
  2. Jakub Břuska
  3. Josef Gertner

1. Andrea Vlková
  2. Kateřina Paluvová

3. Matyáš Palián

1.David Juřička

1. Aleš Urbánek, Jiří Boháč
  2. Jan Nowrotek

1.Michal Gorecki

1. Eva Betáková
  2. Marie Kajzarová

Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci a přejeme ať se jim v životě vše daří. Věříme, že příští rok bude alespoň stejně úspěšný a snad postoupí někdo i do finále v Praze, kde ti nejlepší mají možnost svými znalostmi získat jako výhru notebook a další věcné ceny.

Mgr. Jiřina Stenchlá

AndreavM