messtodoprava

V úterý 7.5.  2019 se naši žáci již tradičně zúčastnili dopravní soutěže mladých cyklistů, kde se utkali s žáky ostatních karvinských škol. A jak se již stalo tradicí, opět se jim zadařilo a v obou kategoriích obsadili krásné 1.místo. A aby toho nebylo málo jako jednotlivci obsadili v obou kategoriích 1. a 3.místo. Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v okresním kole, kde budou reprezentovat Karvinou.

Mladší žáci :                                   

Serišová Alexandra (1.místo), Klečková Kristýna, Juřičková Lenka

Habrda Tomáš (3.místo), Vinkler Miroslav                   

Starší žáci:

Paluvová Kateřina, Ferencová Marie, Mayerová Tereza, Vlková Andrea

Siuda Ondřej (1.místo), Sušila Lukáš (3.místo), Habrda David, Palian Matyáš                                                                                      

p.uč. Šrubařová

dopravamesto2019

FB školy