Dne 21. 5. 2019 bojovali naši žáci na jazykové soutěži "Jazyky hrou" v Havířově opravdu jako draci a i když nestáli na bedně vítězů, podařil se jim vynikající výsledek.

• V anglickém jazyce nás reprezentovali Kateřina Toráčová a Monika Jančová z 9.B a z 27 týmů obsadili 20. místo.
  • V německém jazyce se umístili Natálie Šafránková a Aleš Urbánek  z 8.B z 18 týmů na bramborovém místečku tedy 4., uteklo jim to pouze o jeden a půl bodíku.
  • V ruském jazyce jsme měli zastoupení dvou dvojic - Nikol Luknárové a Michala Juraszka a Patrika Ducha a Vojtěcha Luzara, druhá dvojice se umístila  z 18 týmů na 13 místě.

Všem žákům moc gratulujeme :-) a těšíme se na další ročník této soutěže. Výsledkové listiny jsou k nahlédnutí zde!