Úspěchy našich žákyň v Městském kole recitační soutěž

V úterý 26. 2. 2019 se konalo v KSVČ Juventus  Městské kolo recitační soutěže, kde naše žákyně z 8.B získaly skvělé 1. a 3. místo. Nutno podotknout, že obstát v tak velké konkurenci nebylo jednoduché a že se děvčata na tuto soutěž připravovala více než půl roku.

Natálie Šafránková získala 1. místo a postup do krajského kola

Jana Bardońová - 3. Místo

Gratulujeme a Natálce držíme palce v krajském kole!

vyhra

Karviná - oficiální stránka města

V úterý se konal historicky první sraz členů školních parlamentů ze všech karvinských základních škol. Akce v rámci celoměstského projektu MAP se konala v příjemném prostředí Literárního salónu Regionální knihovny a naši školu skvěle reprezentovali žáci 9.B - Monika a Pavel. Žáky navštívil pan náměstek primátora Ing.Lukáš Raszyk, který popsal mechanismy fungování města a odpovídal na zvídavé dotazy žáků, pan Petr Kantor žáky seznámil s činností Mládežnické rady a pak proběhl inspirativní workshop - žáci ve skupinách pracovali na vizi Karviné jako ideálního města. Zrodilo se plno zajímavých nápadů, které mohou posloužit jako skvělá inspirace pro budoucí rozvoj města. Akce se těšila velkému zájmu sdělovacích prostředků. Zde jen malá ochutnávka, více na TV Polar a v Karvinském Deníku :-)

Aleš Homan

logo sokol

Sportovní pyramida Sokola Karviná je kroužek pro děti od 1. do 4. třídy, ve kterém budou rozvíjet své pohybové nadání zejména v atletice a gymnastice tak, aby získaly potřebné základy pro snazší adaptaci při případné volbě užšího sportovního zaměření v pozdějším věku.

Základní údaje

Trenér:                Tomáš Hamrus (aktivní hráč basketbalu v TJ Sokol Karviná)

Kdy a kde:          každé úterý od 15:30 do 16:30 na ZŠ Majakovského

Odkdy:                1. trénink se uskuteční 2. října 2018

Cena:                   1. pololetí školního roku zdarma

Web:                    www.sokolkarvina.cz

Sledujte, prosím, naše webové stránky, na kterých budeme průběžně sdělovat informace a pokyny k přihlášení dětí do kroužku. Vaše případné dotazy neváhejte směřovat na výše uvedenou emailovou adresu.

Závěrem srdečně zveme rodiče s dětmi na akci DĚTI SOBĚ, na které si budou moci děti na vlastní kůži vyzkoušet náplň nabízené volnočasové aktivity.
Více informací viz leták Děti sobě.