Dne 4.10.2017 se koná od 8.00 do 18.00 na krytém plaveckém bazénu "Plavecká soutěž měst". Každý účastník musí uplavat 100 m libovolným plaveckým způsobem. Přijďte podpořit naše město, každý bod se počítá.05 plaveckasoutez2017

Dne 13.9. 2017 probíhal na naší škole nábor o basketbalových přípravek TJ Sokol Karviná. Kromě dětí z naší školy přišly i nové děti ze ZŠ Studny, ZŠ U Lesa, ZŠ Školská i ZŠ Mendelova.

Z loňské přípravky se již vytvořil nový tým U11, který bude hrát přebor pod vedením trenérů Mgr. Tomáše Hlavenky a Mgr. Jiřího Janíka

Číst dál: Nábor nových basktebalistů

ZAČÁTEK ŠKOLNÍHO ROKU JE PŘÍLEŽITOSTÍ ZAČÍT NĚCO NOVÉHO

MÁŠ RÁD ZÁVODIVÉ HRY?
NEBOJÍŠ SE MÍČE?
CHCEŠ PRAVIDELNĚ SPORTOVAT?
CHCEŠ POZNAT NOVÉ KAMARÁDY?

PŘIJĎ MEZI NÁS DO ODDÍLU BASKETBALU

Vážení rodiče,

TJ Sokol Karviná, oddíl basketbalu organizuje nábor chlapců a dívek 1.- 4. tříd do přípravky družstva minižáků. Přijato bude každé dítě, které přinese Vámi podepsanou přihlášku.

Úkolem pravidelných tréningů je položit základy pohybové kultury dětí, vytvořit návyk na pravidelné cvičení v kolektivu a v podmínkách všeobecné tělesné přípravy připravit mladé dívky a chlapce pro výkonnostní sport, který má v našem městě tradici.

Nábor dětí proběhne ve středu dne 13. 9. 2017 v areálu školního hřiště ZŠ Majakovského od 15:00-19:00 hodin.V případě nepříznivého počasí se akce bude konat v prostorách tělocvičny. Těšit se můžete na:

• Sportovní soutěže o ceny
  • Možnost setkat se s hráči 2. ligy karvinského basketbalu
  • Občerstvení a doprovodnou hudbu
  • Mnoho zábavy a příjemně strávené odpoledne

Basketbal TJ Sokol Karviná