SBĚROVÁ  SOUTĚŽ  KAŠTANŮ A  ŽALUDŮ

bude zahájena ve středu 11.10.2017. Nasbírané kaštany a žaludy můžete nosit v době od 7.00 do 8.00 hod k panu školnníkovi do vestibulu školy, kde budou řádně zváženy a připsány jednotlivým třídám.

katan

Save

ZAČÁTEK ŠKOLNÍHO ROKU JE PŘÍLEŽITOSTÍ ZAČÍT NĚCO NOVÉHO

MÁŠ RÁD ZÁVODIVÉ HRY?
NEBOJÍŠ SE MÍČE?
CHCEŠ PRAVIDELNĚ SPORTOVAT?
CHCEŠ POZNAT NOVÉ KAMARÁDY?

PŘIJĎ MEZI NÁS DO ODDÍLU BASKETBALU

Vážení rodiče,

TJ Sokol Karviná, oddíl basketbalu organizuje nábor chlapců a dívek 1.- 4. tříd do přípravky družstva minižáků. Přijato bude každé dítě, které přinese Vámi podepsanou přihlášku.

Úkolem pravidelných tréningů je položit základy pohybové kultury dětí, vytvořit návyk na pravidelné cvičení v kolektivu a v podmínkách všeobecné tělesné přípravy připravit mladé dívky a chlapce pro výkonnostní sport, který má v našem městě tradici.

Nábor dětí proběhne ve středu dne 13. 9. 2017 v areálu školního hřiště ZŠ Majakovského od 15:00-19:00 hodin.V případě nepříznivého počasí se akce bude konat v prostorách tělocvičny. Těšit se můžete na:

• Sportovní soutěže o ceny
  • Možnost setkat se s hráči 2. ligy karvinského basketbalu
  • Občerstvení a doprovodnou hudbu
  • Mnoho zábavy a příjemně strávené odpoledne

Basketbal TJ Sokol Karviná

Dne 22. září 2017 se děti v regionální knihovně stručně seznámily s komiksem, jeho historií a principy a konkrétním postupem tvorby komiksu. V další a nejdůležitější části, se děti samy proměnily ve scénáristy, ilustrátory, ale také režiséry a herce. Rozdělily se do skupin a týmovou prací vytvářely komiks na dané téma a připravené podklady. Témata měly vtipnou pointu tak, aby to pro mladé tvůrce bylo zábavné. Výsledky prací si ihned konfrontovaly jednotlivé týmy mezi sebou. Děti si ověřovaly své schopnosti jak po textové i výtvarné stránce, zkouší si svoje prezentační dovednosti a schopnosti pracovat a dělit role v týmu.

Mgr. Marcela Litomyská