Již koncem listopadu jsme jeli do domu dětí upéct vánoční perníčky. Děti si napekly perníčky a také vyrobily drobné dárečky pro své blízké. Poté jsme čas v družině věnovali vyrábění výrobků na vánoční jarmark a přípravě vystoupení pro malé děti z naší MŠ. Ty se k nám dostavily 20.12., a děti jim  předvedly divadelní představení, které si pro ně nastudovaly. Samozřejmě, že nechyběly ani zpívání vánočních koled, které jsme si zopakovali i odpoledne s dětmi z družiny. Nejvíce se ale děti těšily na ochutnávku cukroví a popíjení vánočního punče.

Ved. vychovatelka Lenka Poláchová

Konec roku ...
Konec roku 2016 v družině Konec roku 2016 v družině

POKUD JEŠTĚ NEMÁTE PŘIHLÁŠENÉ DÍTĚ DO ŠKOLNÍ DRUŽINY,

MŮŽETE TAK UČINIT OD PONDĚLÍ 29. 8. DO STŘEDY 31. 8. OD 9:00-13:00 HOD

POPŘÍPADĚ VE ČTVRTEK 1. 9. OD 6:00 – 7:40 A OD 8:30 – 16:00 HOD.,

A TO V PROSTORÁCH ŠD.

 

 

Bez ručníku ani ránu bylo heslo tohoto dne a většina osazenstva družiny se toho doslovně držela. Kromě toho, že ručník nesměl opustit svého majitele, tak se postupně měnil třeba v ubrus, gymnastické náčiní nebo podložku na cvičení. Vše jsme završili velkým společným fotografováním.

Ved. vychovatelka Lenka Poláchová  

Ručníkový d...
Ručníkový den Ručníkový den

Již podruhé jsme pozvali rodiče a poté i spolužáky a učitele do družiny na akci POBLÁZNĚNÉ TANCEM. Přes 20 děvčat se představilo v hodinovém představení. Vše nacvičovaly pod vedením Terezky Mayerové a Kačky Toráčové v tanečním kroužku, v družině a také o přestávkách. Sóla i skupinová vystoupení se všem moc povedla.

Ved. vychovatelka Lenka Poláchová

Tancování
Tancování Tancování

Po delší době nás opět navštívili koníci ze stáje U Verunky. Děti se na ně moc těšily a z domu jim přinesly spoustu pamlsků. Na dvou ponících se tentokrát svezlo 47 dětí ze školní družiny a 2 děti ze školky.

Napsala Lenka Poláchová

Projížďka n...
Projížďka na koních Projížďka na koních