Ani tento rok jsme v družině nezaháleli a dobře jsme se připravili na Vánoce. Již  koncem listopadu jsme zajeli do KSVČ Juventus, kde si děti upekly perníčky a vyrobily drobné vánoční dárečky. Celý měsíc prosinec jsme pak i v družině vyráběly různé přáníčka a dárečky (např. mydýlka) a nakonec jsme si všichni zkusili „Vánoce nanečisto“. Povídali jsme si o zvycích, které se dělají na štědrý den, a poté jsme si je vyzkoušeli. Krájeli jsme jablíčka, louskali oříšky, pouštěli lodičky, házeli střevícem a k tomu pili punč a tancovali. Vše jsme završili akcí „Bláznivé ponožky“.

Ve čtvrtek 12.4.2018 se družstvo žáků 1.-3.tříd navštěvujících školní družinu utkalo v turnaji v sálové kopané na ZŠ Prameny. Vítězství dětem uniklo jen o vlásek a na krku si odnášely krásné stříbrné medaile za druhé místo. Gratulujeme! (více fotek lze prohlédnout na facebooku školy)

fotbal