Škola: Základní škola a Mateřská škola Majakovského, Karviná, příspěvková organizace

Ulice: Majakovského 2219

Město: Karviná - Mizerov

PSČ: 734 01

tel./fax: +420 596 311 196

e-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

datová schránka : qdjrgkm

web: www.zs-majakovskeho.cz

Příspěvková organizace statutárního města Karviné - Informace zřizovatele pro ZŠ a MŠ

ŠVP je ve fyzické podobě k nahlédnutí na sekretariátě školy

Školní a vnitřní řád školy je rodičům k dispozici ve vestibulu školy

Pověřenec: Mgr. Lenka Feberová 

 Jméno a příjmení funkce emailový kontakt 
Mgr. Roman Hamrus ředitel školy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Aleš Homan, Ph.D. statutární zástupce ředitele školy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Alena Belančíková zástupce ředitele pro věci ekonomické Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Iveta Vitámvásová sekretářka školy  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Pavlína Mojová výchovný poradce Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Silvie Vlčková metodik prevence Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Radim Štefek speciální pedagog Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Žaneta Valošková vedoucí školní jídelny Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Lenka Poláchová vychovatelka školní družiny Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Lenka Feberová pověřenec Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Třídní učitelé    
Mgr. Silvie Vlčková 1.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jolana Šrubařová 2.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Lucie Kmecová 3.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Hana Ciosková 4.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Miluše Břenková 5.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jiřina Stenchlá 6.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Beata Hanáková 7.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Pavlína Mojová 8.B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jakub Doležal 9.B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Netřídní učitelé    
Mgr. Zuzana Canibalová   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Jiří Kristl   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Pavel Filipczyk   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
RNDr. Zdeňka Parchanská   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Renata Procházková   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Marcela Litomyská  t.č. MD Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Monika Brandlová t.č. MD Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vychovatelky ve školní družině
Lenka Poláchová hlavní vychovatelka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Iveta Trnčíková vychovatelka  
     
Asistent pedagoga
Lenka Poláchová   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jana Šveřepová   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Předškolní vzdělávání - Mateřská škola 
Mgr. Denisa Vašková  vedoucí učitelka MŠ . t.č. MD Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Milena Nowaková učitelka MŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Iveta Antalová vedoucí učitelka MŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Věra Suchánková učitelka MŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Andrea Gorecká učitelka MŠ  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zaměstnanci kuchyně školy
Růžena Škripková hlavní kuchařka  
Zdeňka Ciastoňová kuchařka  
Lenka Hájková kuchařka  
Zaměstnanci kuchyně školky
Vladimíra Dančíková kuchařka  
Pracovníci provozu ve škole 
Rudolf Hába školník  
Helena Kunčarová uklízečka  
Jarmila Smetanová uklízečka  
Jana Kolichová uklízečka  
Pracovníci provozu ve školce 
Eva Brodová školnice  
Vlasta Pořízková školnice