4.den –středa

Dnes jsme se probudili do krásného slunečnéhoho dne. Do svačiny jsme ještě byli na chatě, protože venku byla dost zima, ale po svačině jsme už vyrazili ven a vydrželi jsme tam s malými přestávkami až do večerky.

Nejdřív jsme si hráli na hřišti, potom jsme šli do lesa,kde byla první disciplína soutěže „O zlatý pohár“. Bylo to hledání dračího vejce. Bohužel se dračí vejce podařilo najít jen dvěma družstvům, ostatní družstva, i když prosmějčila celý les, své dračí vejce nenašla. Ale to nevadilo, protože ještě byla soutěž v překážkové dráze a „ záchrana kamaráda“, kde mohlo družstvo získat body do soutěže. Vítězným družstvem se nakonec stalo družstvo z koleje Nebelvír.

Večer nás ještě čekal „Kouzelný les“, ve kterém jsme všichni prokázali, že máme pro strach uděláno a všichni jsme si v lese našli svou kouzelnou hůlku.

Zítra nás čeká ještě výlet do blízké vesnice a pak už „HURÁ“ domů.

FB školy

fotogalerie školy