PARTNEŘI ŠKOLY

• ALBRA spol. s r. o., Karviná
  • INPO Trading Karviná
  • KSVČ Juventus Karviná - www.juventus.cz
  • DALKIA Česká republika a. s.

SPONZOŘI ŠKOLY

• Sdružení Bezva škola
  • Třídy ZŠ Majakovského, zaměstnanci ZŠ Majakovského
  • TJ SOKOL Karviná - www.sokolkarvina.xf.cz
  • H&F PHOTOSTORY, s. r. o., Český Těšín - www.hffoto.cz
  • VAPES CE, s. r. o., Horní Suchá - www.vapesce.cz
  • Jaroslav Prymus - MIX, velkoobchod potravin
  • Radovan Kováč - fotoslužby
  • Jaroslava Dlouhá - velkoobchod drogerie
  • SOMIPO Opočno - Soňa Polová - www.somipo.cz
  • ASTRA Office Karviná, kancelářské potřeby
  • MIDIBUS, s. r. o., Karviná
  • Rodinný hotel U Studánky - www.hotelustudanky.cz

I v letošním školním roce 2014 - 2015 se naše škola zapojila do projektu podporující zdravou výživu Ovoce a zelenina do škol. Projekt se vztahuje na žáky prvních až pátých ročníků základních škol, které do projektu přihlásí škola prostřednictvím žadatele scháleného Stáním zemědělským intervenčním fondem (SZIF). Ovoce dostávají děti této skupiny ZCELA ZDARMA.

Podpora je poskytována na tyto produkty:

• čerstvé ovoce a zeleninu, popř. balené čerstvé ovoce a zeleninu, pokud neobsahují přidaný cukr, sůl, tuky a sladidla
  • balené ovocné a zeleninové šťávy, pokud neobsahují přidaný cukr, sůl, tuky a sladidla

Podíl balených ovocných a zeleninových šťáv může činit nejvýše 25 % celkového počtu produktů dodávaných do každé školy, s níž má dodavatel uzavřenou smlouvu o dodávání produktů v průběhu příslušného školního roku. Pokud děti dostanou ovoce či zeleninu zabalenou v krabičce, na tácku či v sáčku, na etiketě bude vždy uvedeno datum balení.

Jsme rádi, že i naše škola může podpořit tento úspěšný projekt.

Dne 16.9.2014 děti dostaly první dávku ovoce: hroznové víno a švestky, vše zabaleno v krabičkách.

Věříme, že si děti na těchto druzích ovoce pochutnají.

Škola: Základní  škola Karviná - Mizerov
Ulice: Majakovského 2219