VÝLET 1. A 2. TŘÍDY

Ve čtvrtek 11.6. děti z první a druhé třídy jely na výlet do Dinoparku v Doubravě. Počasí se vydařilo, sluníčko nám hřálo a my jsme zažili  super den. Vše máme zdokumentováno na fotkách.

Výlet 1. a 2. t...
Výlet 1. a 2. třídy Výlet 1. a 2. třídy

ZDRAVÉ ZOUBKY

Projekt pod názvem Zdravé zoubky ve spolupráci s drogerií dm, proběhl v naší třídě v pátek. Děti si donesly zubní pasty a kartáčky na zuby. Nejdříve jsme shlédli krátkou pohádku, Jak Hurvínka bolel zub a pak následoval krátký doplňovací test na interaktivní tabuli. Potom si děti vzaly své kartáčky a učily se správným způsobem čistit zoubky. Nakonec všichni vyrobili plakáty a za odměnu dostali taštičky, ve kterých měli dárky sponzorované drogerií dm. 

1.A - Zdravé zo...
1.A - Zdravé zoubky 1.A - Zdravé zoubky

UKÁZKOVÁ HODINA PLAVÁNÍ

se uskutečnila dne 5. února. Děti pod vedením pana trenéra ukázaly, co vše se za půl roku  naučily. Přestaly se bát vody, umí se beze strachu potápět a někteří dokážou uplavat 15 m znak.

NAŠE PRVNÍ VYSVĚDČENÍ

A je to tady. Máme za sebou I. pololetí a je zde vysvědčení. Pozvali jsme si maminky a tatínky, přišly i babičky. Všichni se těšili na své známky. Nejdříve jsme si rozdali Mokrá vysvědčení a pak přišly na řadu dopisy od paní učitelky a konečně to dlouho očekávané vysvědčení. Všichni byli šťastní. První vysvědčení dopadlo moc dobře.

PRVNÍ UKÁZKOVÁ HODINA

 Ve čtvrtek 29. 1. jsme pozvali rodinné příslušníky, aby se podívali, co všechno jsme se již ve škole naučili. Ukázková hodina utekla moc rychle. Zpívali jsme, počítali, soutěžili a také jsme ukázali, jak již dokážeme číst. Doufáme, že takových ukázkových hodin ukážeme více.

VÁNOČNÍ BESÍDKA

Dne 19. prosince už nikdo z nás neměl chuť do učení. Hlavně ti malí se těšili na Vánoce. Proto jsme si v tento poslední den donesli do školy pomeranče, jablíčka, stužky a různé ozdoby k výrobě vánočních svícnů. Maminky nám poslaly dobré cukroví a my jsme si společně zazpívali koledy. Nakonec jsme si pod třídním stromečkem rozdali dárečky a všichni natěšeně odcházeli domů.

ČERTOVSKÉ UČENÍ

Dne 5. prosince se naše třídy proměnila ve směsici andílků a čertíků. Hned po příchodu do školy se děti převlékly do svých kostýmů. Začátkem vyučování nás navštívil Mikuláš a čerti. Dětem donesli sladkosti. V průběhu dopoledne jsme si stačili zatančit, zasoutěžit, nakreslit pekelně krásné obrázky a také zazpívat.