Den dětí na Majáčku
V pátek 31. 5. nám počasí přálo a mohli jsme si užít odpoledne plné soutěží s názvem Cesta kolem světa. Nechyběl skákací hrad, malování na obličej, grilované klobásky, prodej nápojů, zákusků a cukrové vaty, rozdávaly se nanuky a odměny. Užili jsme si super koncert skupiny Ajdontker.
Děkujeme sponzorům a všem, kteří pomáhali. Video z této akce najdete na Facebooku naší školy (moc za něj děkujeme p. Heligmanovi) a my už se těšíme na další akce pro děti.
Sdružení Bezva škola

D1

FB školy

Páteční listopadový večer proměnil naši školu na rej duchů, upírů, strašidel, čarodějnic  a dalších příšer a příšerek. Sdružení rodičů „ Bezva škola“ uspořádalo pro žáky naší školy párty „Pátek třináctého“ plnou strašení, písniček, her a soutěží. Děti soutěžily v týmech, navzájem se povzbuzovaly a snažily se získat co nejvíce žetonů pro svůj tým za splnění soutěžních úkolů.  Nechyběla strašidelná diskotéka, při které se skvěle bavily a tancovaly s baterkami. Rozdávaly se odměny, diplomy a perníkové medaile (moc za ně děkujeme paní Juřičkové). Před spaním si děti mohly prohlédnout školu tak, jak ji ještě neviděly. V nočním světle, v pyžamku a s baterkou v ruce se vydaly na stezku odvahy. V různých koutech školy na ně číhala další strašidla a strašidelné zvuky se ozývaly celou školou. Po náročném strašení a soutěžení si děti v tělocvičně nachystaly pelíšky, poslechly si strašidelnou pohádku a po krátkém (u některých i dlouhém) špitání usnuly. Ráno nás čekala bohatá rautová snídaně, kterou napekly šikovné maminky. Děti odcházely domů nadšené a těší se na další strašidelnou párty příští rok J

Pátek třináctéh...
Pátek třináctého Pátek třináctého

Tak zase někdy příště se na Vás těší Bezva škola.

Zástupci rodičů žáků ZŠ Majakovského jsou sdružení v občanském sdružení Bezva škola a spolupracují s vedením školy. Pravidelné schůzky rodičů s vedením školy se uskutečňují jednou za čtvrt roku. Rodiče jsou informování o akcích, projektech, aktivitách školy a s čerpáním rozpočtu občanského sdružení, mohou se vyjádřit k fungování školy, vznášet dotazy a náměty. Rodiče také pomáhají organizovat mimoškolní akce, v posledních letech se zástupci rodičů samostatně zaměřují na organizaci velkých akcí pro děti - v zimních měsících je to zejména příprava karnevalu či strašidelného večera spojeného s přenocováním ve škole a v květnu se jedná o tradiční výlet do hor.

Členové výboru:

  • Mgr. Aleš Homan, Ph.D. - předseda výboru
  • Mgr. Roman Hamrus - místopředseda
  • Pavlína Ševčíková - pokladník

Členové revizní komise:

  • Alena Belančíková - ekonomka školy
  • Žaneta Sobelová - vedoucí školní jídelny
  • Ing. Monika Brandlová - pedagog

Už jste někdy potkali nějaké opravdové strašidlo? Že ne? Že to není možné? ... omyl... a co takhle rovných šedesát strašidel najednou? Nepředstavitelné? Taky omyl ... to jste měli být s námi na ZŠ Majakovského na Halloweenské párty ... to by jste se určitě báli, jako my ...

Poslední říjnový večer proměnil naši školu na rej duchů, upírů, strašidel, čarodějnic  a dalších příšerek. Sdružení rodičů „ Bezva škola „ uspořádalo pro žáky prvního stupně „Halloweenskou párty“ plnou strašení, písniček, her  a soutěží . Děti soutěžily v týmech, navzájem se povzbuzovaly a snažily se získat co nejvíce žetonů za splnění soutěžních úkolů.  Nechyběla strašidelná diskotéka, při které se skvěle bavily a za nejrůznější taneční kreace dostaly také žetony. Rozdávaly se odměny, medaile, diplomy a před spaním si děti mohly prohlédnout školu tak, jak ji ještě neviděly.  V nočním světle, v pyžamku a s baterkou v ruce se vydaly na stezku odvahy.   V různých koutech školy na ně číhala další strašidla a strašidelné zvuky se ozývaly celou školou. Po náročném strašení a soutěžení  si děti v tělocvičně nachystaly pelíšky, poslechly si strašidelnou pohádku a po krátkém (u některých i dlouhém)špitání  všichni usnuli. Ráno nás čekala bohatá rautová snídaně, kterou napekly šikovné maminky. Děti odcházely domů nadšené a těší se na další Halloweenskou párty příští rok.

Tak zase někdy příště se na Vás těší Bezva škola.

 

Halloweenská pá...
Halloweenská párty Halloweenská párty