Dne 20. října 2021 se dvanáctičlenná skupina žáků sešla v jedné ze dvou počítačových učeben, neboť si chtěli vyzkoušet simulaci života farmáře prostřednictvím počítačové hry. A musíme říci, že se jim výtečně dařilo. Přestože práce v zemědělství není žádný med, žáci sklízeli úrodu jedna radost. A tak není divu, že se při hře i ochutnávalo, nechyběla čerstvá zelenina a ovoce v podobě mrkvičky, jablíček, mandarinek a chutného melounu.  V učebně panovala veselá atmosféra a každý si přál, aby se ve hře udržel co nejdéle a vydělal si obhospodařováním svého statku co nejvíce penízků. I na vítěze čekala odměna v podobě ředkviček, melounu, drobných sladkostí a fixů.

A kdo se se stal vítězem?

  1. místo: Martin Němeček ze třídy 7.A
  2. místo: Petr Gawlowski ze třídy 7.A
  3. místo: Nicolas Michálek ze třídy 8.A

Vítězům gratulujeme a budeme se těšit na farmaření na Majáčku za rok, v říjnu 2022. 

FOTO        VIDEO

Ing. Monika Brandlová