V prosinci loňského roku vytvořily třídní kolektivy sérii vánočních fotografií v rámci soutěže o nejoriginálnější vánoční foto. Všechny vánoční fotografie jednotlivých tříd jste si mohli prohlédnout prostřednictvím webových a facebookých stránek školy.

Z hlasování vzešel vítěz, a to třídní kolektiv žáků 7.A.

Za prvenství v soutěži obdržel každý žák sedmé třídy čokoládovou sladkost a všichni společně navíc dvě láhve dětského šampusu, aby společně přivítali malým přípitkem nový rok.

Na druhém místě se umístila fotografie třídy 2.A

Na třetím místě se umístila fotografie třídy 1.A.

Třem vítězným třídám gratulujeme a zároveň děkujeme všem třídním kolektivům, které se soutěže zúčastnily. Budeme se těšit na další skvostné soutěžní fotografie třídních kolektivů při jiné příležitosti.

Ing. Monika Brandlová