Dne 25. 10. 2016 před podzimními prázdninami se sešli v odpoledním čase v počítačové učebně nadšenci počítačové hry „The Farmer“ („Farmář“). V počítačové hře děti poznávají práci farmáře a uvědomují si, že to vůbec není lehká práce, pokud se úroda nevydaří, je slabý i výdělek. Zábavnou hrou se děti učí hospodařit s penězi a žáci naší školy v této hře každoročně velmi rádi soutěží. Během soutěžení prožijí vždy plno legrace, baví se humornými hláškami o svých úspěších či neúspěších ve hře, a přitom všem si pochutnávají na čerstvé zelenině a ovoci. Ne jinak tomu bylo i letos. Zkrátka super prožité odpoledne ve škole. A kdo se stal Farmářem Majáčku roku 2016? Komu šlo hospodaření ve hře nejlépe?

Titulem Farmář Majáčku 2016 se může honosit žák Štěpán Bartoš ze třídy 9.B. Na druhém místě se umístila Miloslava Zimová ze 7.B a třetí místo ve hře vybojoval Martin Jastrzembski ze třídy 6.B.

Vítězové obdrželi diplomy, něco ze zeleniny a ovoce, drobné věcné ceny a sladkosti. Všechny děti odcházely domů velmi spokojené, s úsměvem na tváři a už teď se těší na účast v soutěží v příštím školním roce.  

Ing. Monika Brandlová

Farmář Majáčku ...
Farmář Majáčku 2016 Farmář Majáčku 2016