Ve dnech 10. - 14. listopadu 2014 se žáci čtvrtých až devátých tříd zúčastnili celostátní informatické soutěže "BOBŘÍK INFORMATIKY" (www.ibobr.cz). Celkem se letošního ročníku soutěže zúčastnilo 44083 soutěžících. Soutěžilo se ve třech kategoriích.

  • KATEGORIE MINI (4. - 5. ročník ZŠ) - úspěšnými řešiteli se stalo pět soutěžících naší školy: Kajzarová Marie, Jančová Monika, Foltýn Jakub, Bajger Pavel, Duch Patrik
  • KATEGORIE BENJAMÍN (6. - 7. ročník ZŠ; prima - sekunda osmiletého gymnázia) - úspěšnými řešiteli se stalo šest soutěžících naší školy: Bartoš Štěpán, Pištěláková Michaela, Kašperková Kristýna, Sobol Jiří, Kloubková Nicola, Simerská Simona
  • KATEGORIE KADET (8. - 9. ročník ZŠ; tercie - kvarta osmiletého gymnázia) - úspěšnými řešiteli se stalo pět soutěžících naší školy: Gelatková Eliška, Bartoš František, Pekalová Viktorie, Sztalmachová Tereza, Śmigová Marie

Žebříček nejlepších ze základních škol v kategorii BENJAMÍN:

  • Umístění: Štěpán Bartoš (7.B) ze 196 body - celkové pořadí: 294

Žebříček nejlepších ze základních škol v kategorii KADET:

  • Umístění: Eliška Gelatková (8.A) ze 190 body - celkové pořadí: 213

Úspěšným řešitelům soutěže byly předány diplomy a drobná sladkost. Dva nejúspěšnější žáci, kteří se dostali do tabulky žebříčku nejlepších ze základních škol - Eliška Gelatková a Štěpán Bartoš - byli navíc odměněni čtyřbarevnými propiskami. Vítězům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalších soutěžích.

Ing. Monika Brandlová

Bobřík informat...
Bobřík informatiky Bobřík informatiky