Vážení rodiče. Z důvodu špatné epidemiologické situace ministr zdravotnictví Adam Vojtěch informoval, že od čtvrtka 10. září bude platit povinnost nosit roušku či jinou ochranu dýchacích cest ve veškerých vnitřních prostorách na území celé ČR. Od zítřka tedy povinnost nosit roušku ve společných prostorách školy platí pro všechny žáky a pedagogy ZŠ Majakovského. Prosím, dohlédněte, aby Vaše dítě mělo s sebou roušku. Děkujeme.

Dobrý den,

vzhledem ke vzniklé situaci jsem se rozhodl, že nabídnu můj matematický portál Vašim žákům do konce školního roku zcela zdarma.

Tento portál je především určen středoškolákům ale i žáci druhého stupně základních škol (8. - 9. třída) si tam najdou svoje témata, která jsou uspořádaná do různých videí

Portál je sice obsáhlý, nezahrnuje však úplně všechna témata.

Žáci se můžou registrovat zde. Je nutné vložit kód Matika20:

https://drmatika.cz/register/ urovne-clenstvi/

Raději přikládám i návod, ale mělo by to být relativně jednoduché.

Kromě toho od čtvrtka, 19. 03. (v 18 hodin) dělám každodenní stream k přijímacím zkouškám na SŠ na mém YouTube: