ŠKOLNÍ DRUŽINA NA VÝLETĚ

V neděli 1. října jsme se rozhodli zdolat Skalku. Tentokrát se na výšlap vydalo 18 dětí a 5 rodičů. Cesta vlakem proběhla dobře a pak už nás čekala nekonečná cesta na vrchol. Již po deseti minutách se poprvé ozvalo: „Už tam budem?“ Byli jsme - za dvě hodiny. Hned po zdolání vrcholu jsme vyhodnotili soutěž „kolíček“, kterou jsme hráli cestou nahoru, a pak už se všechny děti vrhly na nejdůležitější část dne – zbavení se kapesného. Nakupovaly se sladkosti, nanuky, hranolky, šišky s mákem, ale i drobné dárečky pro rodiče. Jelikož jsme měli ještě dostatek času, pokračovali jsme ve výšlapu na Severku. Zde se všem zdárně podařilo utratit zbylé peníze, pohoupat se na houpačkách, ale i pokochat se krásným výhledem na Beskydy. I když se nám moc nechtělo, protože den byl jako malovaný, přiblížil se čas odjezdu vlaku a my se museli vydat dolů. Už se ale všichni těšíme na podzim, kdy se opět někam vydáme.

spolecna oriznuta

spolen 2

Více fotografií naleznete na školním facebooku

Vychovatelka ŠD Lenka Poláchová