Škola: Základní škola a Mateřská škola Majakovského, Karviná, příspěvková organizace

Ulice: Majakovského 2219

Město: Karviná - Mizerov

PSČ: 734 01

tel./fax: +420 596 311 196

e-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

web: www.zs-majakovskeho.cz

 Jméno a příjmení funkce emailový kontakt 
Mgr. Roman Hamrus ředitel školy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Aleš Homan, Ph.D. statutární zástupce ředitele školy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Alena Belančíková zástupce ředitele pro věci ekonomické Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Lucie Takácsová sekretářka školy  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Pavlína Mojová výchovný poradce Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Zuzana Mangirasová metodik prevence Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Žaneta Sobelová vedoucí školní jídelny Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Lenka Polachová vychovatelka školní družiny Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Třídní učitele    
Mgr. Miluše Břenková 1.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Hana Ciosková 2.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Dagmar Žingorová 3.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Silvie Vlčková 4.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jolana Šrubařová 5.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Pavlína Mojová 6.B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Petr Šupol 7.B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Marcela Litomyská 8.B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Zuzana Mangirasová 9.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jiří Janík 9.B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Netřídní učitele    
Ing. Monika Brandlová   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Zuzana Canibalová   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Beata Hanáková   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Jiří Kristl   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vychovatelky ve školní družině
Lenka Polachová hlavní vychovatelka  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Lucie Takácsová vychovatelka  
Předškolní vzdělávání - Mateřská škola 
Mgr. Denisa Urbanczyková  vedoucí učitelka MŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Milena Nowaková učitelka MŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bc. Sandra Nowaková, DiS. učitelka MŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Věra Suchánková učitelka MŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zaměstnanci kuchyně školy
Růžena Škripková hlavní kuchařka  
Zdeňka Varšányiová kuchařka  
Zaměstnanci kuchyně školky
Vladimíra Dančíková kuchařka  
Pracovníci provozu ve škole 
Rudolf Hába školník  
Helena Kunčarová uklízečka  
Jarmila Smetanová uklízečka  
Jana Kolichová uklízečka  
Pracovníci provozu ve školce 
Eva Brodová školnice  
Vlasta Pořízková školnice