V pondělí 8. 2. 2021 navštívily předškolní děti naši školu, aby si vyzkoušely práci s interaktivní tabulí a seznámily se se školním prostředím a zábavnou formou si vyzkoušely vše, co by měl budoucí prvňáček znát. Dětem se hodina moc líbila a všechny se už do školy mooooc těší.

Mgr. Jolana Šrubařová

Z důvodů epidemiologických opatření ministerstva zdravotnictví a školství se v týdnu od 04.01.2021 do 08.01.2021 vzdělávají ve škole zatím pouze žáci 1. a 2. třídy. Ostatní žáci se vzdělávají doma distančním způsobem analogickým jako v měsících říjen a listopad 2020. Prosíme rodiče, aby průběžně komunikovali s vyučujícími pedagogy a zvláště pak s třídním učitelem – učitelkou. Vyučující jsou připraveni na případné konzultace (viz pokyny MŠMT). V případě jakýchkoli změn Vám  další informace budou zveřejněny na www  stránkách školy a školním fb.

S přátelským pozdravem vedení školy

Vážení rodiče, zápisy do 1. tříd na ZŠ a MŠ Majakovského letos proběhnou 7. – 8. dubna 2021. Vzhledem k probíhající epidemii Covid – 19 může dojít k drobnějším změnám podobně jako v loňském roce, budeme vás průběžně informovat na www stránkách školy a facebookovém profilu školy. Těšíme se na Vás.

Mgr. Roman Hamrus, ředitel školy a celý kolektiv ZŠ a MŠ Majakovského.

V měsíci prosinci 2020 proběhly volby do „Školské rady“. Kandidáty byli p. Miterková a p. Juřička. Hlasy rodičů byla na příští 3 leté období zvolena p. Miterková.

Děkujeme všem rodičům, kteří se voleb zúčastnili a p. Miterkové gratulujeme k vítězství a těšíme se na příští spolupráci.

Mgr. Silvie Vlčková