Informace k vydávání vysvědčení v úterý 30.6.2020

Vážení rodiče, podle aktuálních pokynů MŠMT si mohou v úterý 30.6. vysvědčení vyzvednout všechny děti bez omezení počtu či nutnosti dodržovat homogennost skupin.  Každý žák před vstupem do budovy musí třídnímu učiteli odevzdat čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění a do škol nebudou moci osoby s příznaky virového onemocnění. Stále také platí, že ve společných prostorách musí mít každý žák roušku.

Organizace výdeje vysvědčení bude rozfázována, aby nedocházelo k vytváření větších skupin dětí. Každý třídní učitel si vyzvedne své děti před školou a vydání vysvědčení proběhne ve třídách, v případě příznivého počasí také na školním náměstíčku. Po předání vysvědčení doprovodí třídní učitel své žáky před hlavní vchod školní budovy a žáci odcházejí domů.

Rozpis tříd:

8.00 hodin   1.A + 2.A

8.15 hodin   3.A + 4.A

8.30 hodin   5.A

8.45 hodin   6.A

9.00 hodin   7.A

9.15 hodin   8.A

10.00 hodin 9.B