Bezva škola pořádá pro děti z prvního stupně

Strašidelnou párty

s přenocováním ve škole

Kdy?     10.11.  od 18.00 hod.  do 11.11.  8.30 hod.

Kde?     V tělocvičně naší školy  …sraz před školou

A na co se můžete těšit?  

Na strašidelnou zábavu, soutěže, odměny, noční strašidelnou procházku po škole s baterkou, strašidelné čtení do ouška a spinkání v tělocvičně

Sebou:

Strašidelný převlek (strašidla, zombie, čarodějové a čarodějnice atd. dle vlastní fantazie), spacák, karimatku, polštářek, plyšáčka na spinkání, jídlo, pyžamo, kartáček a pastu, malou PET láhev na pití, baterku (nejlépe nalepit štítek se jménem), přezůvky a dobrou náladu.

Šikovné maminky můžou upéct kousek buchty na snídani J. Uděláme si společný snídaňový raut J.

Pitný režim je zajištěn.

Nejsou dovoleny tablety, za cenné věci neručíme.

Sraz před školou v 18.00 hod. a děti opět předáme rodičům před školou ráno v 8.30 hod. Pokud dítě půjde samo, musíme mít potvrzení podepsané od rodiče, že souhlasí s odchodem bez doprovodu (v návratce).

Počet dětí je omezen, proto se co nejdříve přihlaste u své třídní učitelky.

Těší se na Vás spolek Bezva škola J

Prosíme rodiče, kteří by nám rádi pomohli s organizací na této akci, aby kontaktovali paní Valoškovou (tel. 596 312 003, email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo paní vychovatelku z družiny.

hal