Děti si budete moci vyzvednout pouze v tuto dobu:

Kromě těchto časů bude hlavní i zadní vchod do školní družiny uzamčen.

Pokud si budete potřebovat vyzvednout své dítě v jinou dobu, musíte dopředu (nejlépe písemně) upozornit paní vychovatelky na tuto skutečnost, jinak se do budovy nedostanete. V případě, že dítě vyzvedáváte některý den vždy ve stejnou dobu (převod do ZUŠ nebo jiných kroužků) - přijďte se do školní družiny domluvit nebo tuto skutečnost sdělte písemně. Jelikož budeme při pobytu venku zamykat školní družinu, nebudete si moci děti vyzvednout dříve ani v případě, že přijdete za námi na hřiště. V případě, že budete výjimečně a nečekaně potřebovat své dítě vyzvednout v jinou dobu - prosím kontaktuje školní družinu na jednom z níže uvedených čísel. U samotných odchodů dětí ze školní družiny se nic nemění.

Děkujeme za pochopení a věříme, že tyto změny budou ve prospěch většího bezpečí Vašich dětí.

Telefon do školní družiny +420 596 312 003
Vedoucí vychovatelka Lenka Polachová +420 723 509 403