Sportovní úspěchy

Na naší škole se v sobotu 21.1. 2023 konal turnaj v basketu. Atmosféra byla skvělá jak ze strany početných diváků, tak i samotných hráčů a trenérů.

Naše škola se umístila na skvělém druhém místě.

Foto - viz fotogalerie.

Mgr. Ondřej Sobaňski

Dne 7.12.2022 vybráni žáci čtvrtého a pátého ročníku reprezentovali naší ZŠ na turnaji ve florbale. Turnaj se uskutečnil na ZŠ v Petrovicích u Karviné, na který dorazilo celkem šest skvělých týmů. Přes nabitou konkurenci se nám podařilo získat skvělé páté místo. Díky turnaji jsme měli možnost se porovnat s velmi kvalitními týmy a zjistit, kde jsou naše mezery. Na příští ročník se pečlivěji přip...

Dne 14.11.2022 se žáci čtvrtého a pátého ročníku naší školy zúčastnili městského kola ve vybíjené. Tento turnaj byl uspořádán v prostorách naší školy a celkem se ho zúčastnilo šest škol (ZŠ Petrovice, ZŠ Školská, ZŠ U Lesa, ZŠ Mendelova, ZŠ Borovského a naše ZŠ).

V nabité konkurenci jsme obsadili skvělé DRUHÉ místo, které nám uteklo jen o horší skóre.  

Ve zdraví jsme si všichni zasoutěžili, ...

Vybraní žáci z druhého stupně naší školy se účastnili závodů v přespolním běhu v parku Boženy Němcové. Na trati projevili sportovního ducha a ve velké konkurenci mezi ostatními karvinskými školami dosáhli dobrých výkonů. V kategorii osmých a devátých tříd dosáhla naše žačka třetího místa což je velký úspěch.

Foto - viz fotogalerie

Mgr. Ondřej Sobaňski

Dnes jsme se zúčastnili atletických závodu pod názvem Kid’s athletics na ZŠ Borovského. 

Z šesti škol jsme skončili na 4. místě

V jednotlivcích jsme obsadili:

2. Švanda David 1.A

3. Nguyen An Na 1.A

2. Podzimek Karel 2.A

2. Švandová Anna 2.A

2. Kandráč Erik 3.A

3. Kleinová Klaudie 4.A

3. Regecová Natálie 5.A

Vše proběhlo na výbornou, dětem se akce líbila a určitě jsme důstojně repre...

Začátek přípravy zvládli basketbalisté TJ Sokol Karviná na jedničku. Se slovenským prvoligovým týmem Academia Žilina uhráli konečný výsledek 79:76, připsali si vítězství o tři body. Trenér Roman Hamrus k zápasu řekl: „Vítězství nepřeceňujeme, ale samozřejmě potěší. V prvním poločase jsme byli dost pomalí v obraně a z dálky nám nic nepadalo, prohrávali jsme 36:50. Za to druhý poločas byl velmi d...