Výukově- poznávací zájezd do Jižní Anglie (duben/květen 2018 – termín bude upřesněn)

6 dní / 3 noci / 9h výuky; cena přibližně 10 000,- Kč + vstupné + kapesné

Díky finančnímu příspěvku BEZVA ŠKOLY a daru pana ředitele Mgr. Romana Hamruse bude cena pro zájemce snížena

Vážení rodiče, milí žáci,

jelikož jsme nejen sportovní, ale i jazyková škola, dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výukově-poznávací zájezd do Anglie.

Co nás mimo jiné čeká: každodenní dopoledni výuka, výlety do významných míst pobřeží Jižní Anglie, celodenní návštěva Londýna a mnoho dalšího.

Co můžete od zájezdu očekávat: Největším přínosem takových pobytů je bezpochyby překonání strachu používat cizí jazyk. Při ubytování v hostitelských rodinách jsou žáci nuceni komunikovat s rodilými mluvčími. Po dobu pobytu budou žáci vystaveni vlivu cizího jazyka na každém kroku.

V případě vážného zájmu vyplňte předběžnou přihlášku, kterou odevzdejte Mgr. Marcele Litomyské, organizátorce zájezdu, do 31.1.2018

odkaz na možný zájezd - ilustračně: