Přihlášky na SŠ

V prvním kole přijímacího řízení do denní formy vzdělávání si může uchazeč podat 2 přihlášky. Na přihlášce uvede uchazeč dvě školy v pořadí podle svojí preference. Žáci obdrží kopii přihlášky od výchovné poradkyně, vyplní základní identifikační údaje uchazeče, obě školy v pořadí podle preference žáka, kód oborů a termín přijímacího řízení. Tuto kopii přihlášky odevzdá podepsanou zákonným zástupcem a žákem výchovné poradkyni do 8. 2. 2019. Škola vytiskne na přihlášku informace o uchazeči, hodnocení žáka za 8. ročník a první pololetí 9. ročníku a doplní název příslušných středních škol a kód oboru a podepsanou ředitelem školy předá uchazeči. Uchazeč odevzdává sám přihlášku řediteli příslušné střední školy a to do 1. 3. 2019. Spolu s přihláškou odevzdá uchazeč další dokumenty vyžádané příslušnou školou. Pokud škola vyžaduje potvrzení o zdravotní způsobilosti žáka, je nutno si nechat potvrdit lékařem posudek o zdravotní způsobilosti.

Bližší informace ohledně přihlášek a přijímacího řízení na střední školy naleznete zde:

Mgr. Pavlína Mojová