Další novinky ze světa školy

Všechny novinky

Poslední dubnový den byl ve znamení sportu.

Žákům prvního stupně se podařilo probojovat do okresního kola 25. ročníku Mc Donald’s cupu, ve kterém reprezentovali nejen školu, ale také naše město.

Mezi sedmi nejlepšími školami okresu se žákům naší školy podařilo vybojovat skvělé 3. místo .

Celému týmu gratuluji a věřím, že příští ročník bude neméně úspěšný.

Mgr. Radek Krnáč

V minulém týdnu proběhlo školní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů. Žáci si tak mohli vyzkoušet jízdy zručnosti na připravených překážkách. Některé z nich zachytil objektiv fotoaparátu.

Foto - viz fotogalerie

V pátek 26.4. 2024 se vybraní žáci 3. až 5. ročníku naší školy zúčastnili soutěže v anglickém jazyce s názvem ECO GAMES. Tato se konala již po páté, tentokrát v prostorách ZŠ Borovského. Tým soutěžících sestavený jedním zástupcem z každé třídy měl za úkol předvést své znalosti a nejlepší možné týmové dovednosti v angličtině formou plnění jednotlivých úkolů. Šlo například o běhací diktát v angli...

: