Dne 10. 5. 2017 bojovali naši žáci na jazykové soutěži "Jazyky hrou" v Havířově opravdu jako draci a i když nestáli na bedně vítězů, podařil se jim vynikající výsledek.

• V anglickém jazyce nás reprezentovali Jana Gančarčíková a Petr Zvoníček z 9.A a z 31 týmů obsadili nádherné 7. místo.
  • V německém jazyce se umístili Michaela Pištěláková a Vojtěch Slíva z 9.A z 18 týmů na bramborovém místečku tedy 4., uteklo jim to pouze o jeden bodík.
  • A i v ruském jazyce bylo naše umístění velmi dobré, žáci Markéta Šokalová a Štěpán Bartoš z 9.B ze 17 týmů byli nakonec v umístění uprostřed.

Všem žákům moc gratulujeme :-) a těšíme se na další ročník této soutěže. Výsledkové listiny jsou k nahlédnutí – zde!

Mgr. Pavlína Mojová