Další novinky ze světa školy

Všechny novinky

Žáci 9., 8. a 7. ročníku mají za sebou sportovně-turistický kurz ve skvělém hotelu Excelsior v Horní Lomné. Statečně zvládli výšlapy na Kozubovou přes Kamenitý, na chatu Slavíč, dále také pochody do samotné Horní Lomné či k přírodní rezervaci Mionší. V rámci odpočinku mohli využít saunu a vnitřní bazén. Následně jsme také využili možnosti si zahrát stolní i klasický fotbal, bowling, pingpong at...

Dne 6.6.2023 proběhl štafetový běh žáků prvních stupňů základních škol v Karviné. Závod se uskutečnil v areálu parku B. Němcové. Počasí nám přálo, a tak nic nebránilo v porovnání se s ostatními žáky karvinských škol. Ve velmi vyrovnaných výkonech se nám nakonec podařilo získat fantastické třetí místo a potvrdit si stále vzrůstající výkonnost žáků naší školy. Všem zúčastněným děkuji za skvělou r...

V rámci výuky fyziky jsme ve středu 31.5.2023 podnikli s žáky 9. ročníku výlet za poznáním. 

Pan Ing. Petr Pavlík měl pro žáky připravenou přednášku na téma Energie kolem nás. Dané téma zpestřil žákům spoustou fyzikálních pokusů. Na závěr dětem vyrobil popcorn ve vlastnoručně sestaveném popcornovači, z čehož byli žáci velmi nadšení. Po přednášce jsme si prohlédli okolí vysoké školy - kampus, aul...

:
: