Ve dnech 10. až 16. listopadu 2022 probíhala online soutěž IT-SLOT. Jedná se o vědomostní soutěž pro žáky 8. a 9. tříd v oblasti IT.

Hodnotícím kritériem pro případný postup do republikového finálového kola pro prvních 50 nejlepších soutěžících byl počet správných odpovědí, rovněž dosažený čas pro splnění testových otázek. Ve finálovém kole budou nejúspěšnější žáci soutěžit o hodnotné ceny – notebooky, tablety, sluchátka, flash disky apod.

Prvního kola se zúčastnilo celkem 8 284 žáků ze 187 škol z celé České republiky. Naši žáci se do soutěže zapojili poprvé. Nejlépe se umístila žákyně Lenka Juřičková ze třídy 9.A (208. místo). Její výsledek je jen o 2 body méně než poslední postupující do republikového finále.

Všichni soutěžící naší školy obdrželi od pořadatele soutěže diplom za účast. My děkujeme všem soutěžícím za reprezentaci školy a už teď se těšíme na další ročník soutěže.

Foto - viz fotogalerie.

Ing. Monika Brandlová