Dne 14.11.2022 se žáci čtvrtého a pátého ročníku naší školy zúčastnili městského kola ve vybíjené. Tento turnaj byl uspořádán v prostorách naší školy a celkem se ho zúčastnilo šest škol (ZŠ Petrovice, ZŠ Školská, ZŠ U Lesa, ZŠ Mendelova, ZŠ Borovského a naše ZŠ).

V nabité konkurenci jsme obsadili skvělé DRUHÉ místo, které nám uteklo jen o horší skóre.

Ve zdraví jsme si všichni zasoutěžili, ...

Vybraní žáci z druhého stupně naší školy se účastnili závodů v přespolním běhu v parku Boženy Němcové. Na trati projevili sportovního ducha a ve velké konkurenci mezi ostatními karvinskými školami dosáhli dobrých výkonů. V kategorii osmých a devátých tříd dosáhla naše žačka třetího místa což je velký úspěch.

Foto - viz fotogalerie

Mgr. Ondřej Sobaňski

Dnes jsme se zúčastnili atletických závodu pod názvem Kid’s athletics na ZŠ Borovského.

3. Regecová Natálie 5.A

Vše proběhlo na výbornou, dětem se akce líbila a určitě jsme důstojně repre...

Začátek přípravy zvládli basketbalisté TJ Sokol Karviná na jedničku. Se slovenským prvoligovým týmem Academia Žilina uhráli konečný výsledek 79:76, připsali si vítězství o tři body. Trenér Roman Hamrus k zápasu řekl: „Vítězství nepřeceňujeme, ale samozřejmě potěší. V prvním poločase jsme byli dost pomalí v obraně a z dálky nám nic nepadalo, prohrávali jsme 36:50. Za to druhý poločas byl velmi d...